whisky płątki dębowe burbon alkohole domowe, Jak działają i z czego są zrobione wkłady do uszlachetniania alkoholi?

Jak działają i z czego są zrobione wkłady do uszlachetniania alkoholi?

Wkłady OakTaste do uszlachetniania alkoholi, wykonujemy ręcznie z beczek po rumie, whisky, burbonie. Możemy dodać je do dowolnego alkoholu. Nasze wkłady występują w różnych stopniach wypalenia lekki, średni oraz mocny. Aromaty wanilii, kokosa, uzyskujemy dzięki długiemu leżakowaniu destylatów w beczkach dębowych.

Wkłady występują również w wersji z przyczepionym korkiem wraz z karafką. Taki zestaw pozwala na bardzo prostą zabawę ze starzeniem alkoholi. Efekty działania wkładów widać już po paru godzinach, nasz alkohol w przypadku czystych wódek barwi się na miedziany kolor.

Wkłady, można używać kilka razy np. po wcześniejszym leżakowaniu z winem tak nasączony wkład dodany do wódki, whisky doda owocowy, winny smak destylatom. W ten sposób możemy tworzyć wyjątkowe połączenia smaków i odkrywać zupełnie nowe doznania. Każdemu z nas zdarzyło się dostać alkohol, za którym za bardzo nie przepadamy. Dzięki naszym wkładom możesz dać drugą szansę nietrafionemu prezentu i poprawić jego smak i aromat. Możemy tak poprawić smak w whisky, winie czy wódce. Serdecznie zapraszamy na kanał jak i sklep Klan Whisky, gdzie wkłady zostały poddane testom.

5 1 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie wbudowane
Zobacz wszystkie komentarze